NavVis-VLX
NavVis
Fiziksel ve dijital dünya
arasındaki boşluğu doldurun..

NavVis Kimdir?

Fiziksel ve dijital dünya arasındaki boşluğu dolduran NavVis, SLAM tabanlı mobil haritalama sistemleri ile, hızlı bir şekilde, geniş alanların yüksek kaliteli verilerini üretir. Dijital çözümleri ile kullanıcılar daha iyi operasyonel kararlar almak, üretkenliği artırmak, iş süreçlerini kolaylaştırmak ve karlılığı artırmak konularında donanımlı hale gelirler. Merkezi Münih, Almanya’da bulunan ve New York ve Şangay’da ofisleri bulunan NavVis’in dünya çapında müşterileri bulunmaktadır.

Nasıl Çalışır?

NavVis VLX, lazer tarama için tasarlanmış bir mobil haritalama sistemidir. Dijital ikiz teknolojisi ile tüm nesnelerin dijital ortamda birebir görünümüne sahip olmanızı, bu dijital veriler üzerinden ise her türlü projenizi ve çalışmanızı simüle etmenizi ve çalışmalarınız için analizler yapmanızı sağlar.

Faydaları Nedir?

NavVis VLX, yersel tarama cihazlarına göre 10 kata kadar daha hızlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar. NavVis VLX ile ile iç mekan dış mekan farketmeksizin her türlü ortamın dijital ikizini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu SLAM teknolojisi ile tüm yapıları, tüm cepheleri ve çevresi ile birlikte yüksek doğrulukta yakalayabilirsiniz.

NavVis VLX, kendi türünde bir ilk olan giyilebilir yapısı ile operatörlere yürüme hızında tarama rahatlığını sağlamaktadır. Katlanabilir tasarımı ve koruma çantasına ile tek bir operatör rahat bir şekilde taşıyabilir ve kurabilir.

Dinamik Gerçeklik

Yakalama

Canlı Tarama Geri

Bildirimi

Çok Yönlü Tarama

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda esneklik ve hız. Hibrit tarama iş akışınızın ayrılmaz bir parçası olan NavVis VLX 2, karmaşık iç alanlardan şantiyelere kadar her şeyin üstesinden güvenilir bir şekilde gelebilir.

Orijinal Ayrıntıları Koruyun

Nokta bulutu yüzey rekonstrüksiyonu, 2B çizimlerde ve 3B modellerde daha verimli kullanım için gürültüyü ortadan kaldırırken ayrıntıları korur.

Olağanüstü Veri Kalitesi