Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Biz Kimiz?

ESC360, hem veri toplama unsurlarını hem de toplanan verilerden mühendislik, mimarlık, Coğrafi Bilgi Sistemleri amaçlı veri üretim faaliyetlerini birlikte barındırarak bütüncül çözüm sunan bir mobil haritalama markasıdır.

Endüstri 4.0 ile hayatımıza giren Akıllı Şehirler, Akıllı Ulaşım Sistemleri, Dijital Şehirler, Nesnelerin İnterneti, Dijital Tesisler, Gerçeklik Yakalama, Büyük Veri, Derin Öğrenme, Yapay Zekâ gibi yeni nesil bilişim teknolojilerin tamamı altlık veri olarak ortamın dijital bir ikizine ihtiyaç duyarlar.

Bu ihtiyaç, yüksek çözünürlüklü 360° panoramik görüntüler ve LiDAR nokta bulutu verilerinin, güçlü bir yazılım desteği sayesinde kusursuz bir entegrasyonu sonucu elde edilen bir veri seti ile yani mobil haritalama verileri ile karşılanır.

ESC Mühendislik, projelerin içeriğine ve amacına uygun olarak bir kentin bütününü veya bir kısmını ya da endüstriyel tesisleri, havalimanı, şehir hastanesi, AVM gibi kamuya açık hizmet alanlarını, maden sahalarını, saraylar, müzeler, simge yapılar, koruma alanları gibi kültürel mirasları kapsayacak hem iç hem de dış mekânlarda hiçbir boşluk kalmayacak şekilde yatırımlarını gerçekleştirmiş ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ESC360 markasını yaratmıştır.

ESC360 markası ile verdiğimiz hizmetlerde, alanında dünya devi olan Cyclomedia ve NavVis teknolojilerinden yararlanıyor, Türkiye’nin en kaliteli verilerini Adana ofisimizde, farklı disiplinlerden 200’ün üzerinde teknik personelimize istihdam sağlayarak Avrupa standartlarında üretiyoruz.

ESC360, bir ESC Mühendislik markasıdır.

İş Ortaklarımız