Street Smart, GeoCycloramas ve nokta bulutlar dahil tüm Cyclomedia içeriği için etkileşimli web görüntüleyicimizdir.

Bu kullanıcı dostu arayüz, tüm verilerimize hızlı ve kolay erişim sağlar. Bu, Cyclomedia ve müşterilerimizin değişiklikleri tespit etmesine ve yıllar içindeki gelişmeleri incelemesine olanak tanıyan son ve geçmiş verileri içeri.

Street Smart, tam olarak yapmasını istediğiniz şeyi en sezgisel şekilde yapar. Çoklu pencere konfigürasyonları, verileri görüntülemeyi,
analiz etmeyi ve kullanmayı kolaylaştırır. Diğer birçok işlevin yanı sıra, Street Smart ayrıca kaplamalar ve ölçüm araçları içerir.

Street Smart, en son web teknolojisi kullanılarak oluşturulmuştur ve en iyi masaüstü bilgisayarlarda çalışır.

Akıllı Ölçüm

Street Smart’ın ölçüm işlevi, mevcut tüm verilerdeki noktaları, çizgileri ve alanları ölçer. Yükseklik veya ortogonal bilgileri ölçmek için ek araçlar mevcuttur. Ölçüm seçenekleri çoğunlukla LiDAR nokta bulutuna veya türetilmiş verilerine dayanır, ancak görüntüye göre de gerçekleştirilebilir. Tüm ölçümler kaydedilebilir ve dışa aktarılabilir.

Bindirmeler

Uzamsal bilgiyi Street Smart’ta bir veri katmanı olarak sunarak, (yeni) mekansal ilişkilere dair hızlı bir şekilde içgörü kazanabileceksiniz. Bu, veri katmanlarını envanter yapmak, inceleme çalışmaları, araştırmalar ve mekansal analizler için önemli bir bilgi kaynağı haline getirir. Doğru veri katmanları elinizin altında olduğunda, iş akışınız daha az çabayla daha iyi sonuçlar üretecektir.

Bindirmeler haritanın ve / veya GeoCyclorama’nın üstünde oluşturulabilir.

Diğer fonksiyonlar

Street Smart, kullanıcının birden fazla konumu veya rotayı otomatik olarak oynatmayı seçebileceği bir çalma listesi işlevi sunar. Street Smart, istenen konumun GeoCyclorama’sını gösterir. Street Smart’ın yerleşik paylaşım işlevi, paylaşmayı, bir bağlantı oluşturmayı veya daha fazla bilgi içeren görüntülerin eksiksiz bir raporunu oluşturmayı mümkün kılar.